Paranormal 16.díl

22. května 2010 v 18:16 | LM TEAM | Delliane |  Paranormal
love-mysims2
Titulek: "Černá v bílém"
Počet fotek: 4 (omlouvám se..xD)
Napětí: malé
Spokojenost autora: 89% fotky, 92% děj
Kec k dílu: Jeden ze zvratových dílů...


Cesta netrvala dlouho. Hmm, tedy pěšky by trvala, ale kdo by se obtěžoval, když má křídla? Vážně to vypadalo jako můj domek. Tedy, krom toho že nebyl až tak bílý. Viděla jsem, že i branka zůstala taková, jaká byla. No jo. Nebudu řešit. Když jsme byli pár metrů od dvěrí, popadnul mě takový divný pocit. Jakoby předtucha. Nevím, ale..bylo to divné až moc. Na chvilku jsem zastavila. " Hej, Helen, co jsi zastavila? Chtěla jsi ho vidět nebo né? Uděláme si v něm parádní věčírek!" řekla potrhle Gabriela, jak jinak. "Já..nevím. Mám divný pocit." vzdychla jsem a otočila jsem se. Kolem byla cesta. Zvláštní. Tady jezdí i auta? " No ták! Co by se nám mohlo stát? Jdeme." doplnil Gab Phil. Nemělo cenu namítat, stejně by mě tam jednou dotáhli. Tak jsem se pustila vpřed. Zase ten pocit. No teď jsem to neřešila. Prostě jsme vstoupili.
love-mysim2
Rázem Philipovi zmrznul úsměv na tváři. Gabriela se zasekla vprostřed pohybu. Já jsem zůstala stát, byla jsem schopna jenom koukat. "Kdo je to.." zašeptal polomrtvě Phil. TA holka nevypadala, že by byla od zla.. Kdyby se to roznéslo..že viděla andělé..ale počkat, co dělá v druhém světě? " Nevím..c-co tu dělá..?" slušně jsem odšeptala. Bylo ticho. Holka co seděla na NAŠÍ sedačce se prudce postavila. Bylo jí vidět do tváře. Ten pocit! Já jí znám! Ale..odkud? Vypadalo to, že Phil taky má stejný problém jako já. Gabriela nedělala nic jiného, než jen zírala. Cigára jí už dávno shasla..to děvče měla na tváři slzy a slzy nejspíš spůsobili úplnou skázi make-upu a řasenky. Teď vypadala trochu hrůzostrašně.
love-mysims2
(omlouvám se za to, že Helen je za oknem)
Najednou holka vykřikla."Tati! Mami! Teta Gabriela! Vy žijete!" Nechápala jsem to ještě víc. Já jsem neměla ani nemám žádné dítě. A hlavně ne s Philipem. A tetička Gabriela? Cože? "No pŕŕ...já nejsem tvoje matka a Phil není tvůj otec! A Gabriela uričtě ne! A jakto, že jsi tady! Jsi..člověk!" Phil na souhlas zavrtěl hlavou a na Gabrielě bylo vidět, že každou chvíli odpadne. "Ale..vždyť to jsem já! Gabi, ty jsi mě sem poslala! A mami.." začla tam kecat něco, co nechápal nikdo jiný v místnosti, jenom ona. " Já nevím, ale určitě by nás neměl vidět člověk! Já padám!" zmohla se na pár vět Gabriela, a vystřelila z domu. A já za ní. Phil se ještě zamračil, jakoby chtěl zjistit kdo to je. Ale poté také utíkal za námi.
love-mysims2

(další chyba xD - promiňte za tu velikost fotky)
Když jsme měli dostatečný rozběh, vzlétli jsme a letěli nazpět k jezírku. Když už jsem skákala že budu létat, naposled jsem se ohlédla. Za mnou stála ta holka a křičela na nás néco jako Vraťte se, prosím..nebo něco takového. Vrtalo mi hlavou, kdo to byl a proč nás oslovovala že máma a táta..a teta Gabriela. Nevím nic. Stačí doufat, že všechno bude v pořádku. V letu ani jeden z nás nepromluvil.
love-mysims2
Když jsme dorazili nazpět, byla hrozná noc. Něco se stalo..něco hrozného. "P-proč tu není světlo? Vždyť jsi říkala, že tma je jenom když se..něco..stalo." řekla jsem Gabriele s rozklepaným hlasem. Ani jsem neměla čekat, že něco ví. Ale co když to souviselo s tou holkou? Philip mě na okamžik ze strachu chytil za ruku, ale já jsem to nevnímala. V hlavě mi duněl hlas který říkal aby jsme se dostavili do Bílé Haly. Omdlela jsem. "Máme..jít do..Bílé Haly.." když mi bylo lépe tak, že jsem mohla létat, následovala jsem Phila a Gabrielu cestou do Bílé Haly..

KONEC 16.DÍLU
Kvuli čemu je tma?
Co to bylo za holku?

Omlouvám se že je to tak krátké, ale zase jsem to psala trochu narychlo. :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jaký komix máte odemě nejradši?

History and future 15.9% (7)
Paranormal 20.5% (9)
Internát 9.1% (4)
Cestovatelé (že by se někdo našel? :D) 54.5% (24)

Komentáře

1 Candie [BC] Candie [BC] | E-mail | Web | 22. května 2010 v 21:03 | Reagovat

• Vážně nevím, ani nevím, zda to chci vědět... No tak jo, chci to vědět =D Už se těším na další díl.
• Řekla bych, že mluvila pravdu... Nebo to naopak předstírá a s tou tmou má něco společného. Možná je ta tma kvůli tomu, že ta holka sem přišla.
• Tý Helen v okně bych si vůbec nevšimla, kdybys to nenapsala =D Krásnej dílek =)

2 Ayame-chan - Digis - Very very prdlá webmiss..xD Ayame-chan - Digis - Very very prdlá webmiss..xD | Web | 22. května 2010 v 22:27 | Reagovat

Kvuli čemu je tma? - Ta holka se potuluje po tom jejich světě..
Co to bylo za holku? - Vím to...Ale nebudu jim to říkat jo? :D Ať maj překvápko..

3 Mrs.Domí Mrs.Domí | Web | 23. května 2010 v 7:58 | Reagovat

Je ve svém světě?
Asi tuším ale nevím jistě...

4 AlysonIht AlysonIht | E-mail | Web | 8. října 2017 v 15:12 | Reagovat

Oh God. I don't know what to do as I have tons of work to do next week month. Plus the university exams are close, it will be a stretch. I am already panicking maybe I should <a href=https://www.snowdonrailway.co.uk/phpunit/300-mg-tramadol>more</a> to calm down a little bit. Hopefully it will all go well. Wish me luck.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač