History and future - 9.díl

31. července 2010 v 20:43 | LM TEAM | Delliane |  History and future
 Omlouvám se za opoždění!! :(..ale sakra, napsat to..:D a nafotit..
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Titulek: Všechno byl sen?!
Počet fotek: 7
Napětí: skoro žádné
Spokojenost autora: 86% fotky, 99% děj
Kec k dílu: Strašně důležitý díl. Dozvíte se co a jako. A prosím, snad mně neukamenujete :D.

it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Odletěla. Nechala nás. Absolutně jsem byla vynervovaná. Bylo to hrozné..spolu s dráčkem jsme se vydrápaly nahoru, kde jsme musely nějak přejít lávou pochované území. Nakonec se to podařilo. Pár týdnů bylo vše v pořádku, našly jsme si nové místo k žití, i trochu blíže lávovému území. Teď jsme byly vydaní na milost a nemilost obrovskému lesu. No měly sme tu problém - moje oblečení se začalo trhat, a v poslední době mi bylo divně. Dráček vše pochopil a postupně mi nosil liány, listy, prostě věci, aby se z toho dalo udělat oblečení. Trvalo jenom pár dní, a oblečení bylo hotovo.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
No jednou, jednou..když jsem celý den tušila něco zlého, se moje tušení splnilo. Nejprve bylo slyšet jenom dunění, ale po chvilce se mezi stromama mihlo něco, jako kly. A taky, že to kly byly. Sloní. Stádo slonů se na nás vrhlo. Viděla jsem jenom, že dráčkovi se podařilo utéct. Myslím, že to byl jenom záblesk, ale myslím, že jsem slyšela hlas, který říkal -hotovo-. Ale neměla jsem čas přemýšlet. Musela jsem se vyhýbat. No nedařilo se mi. Podupaly mně. Alespoň díkybohu, že mně nenapichly na kly. Poté jsem nevnímala..
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Probudila jsem se na velice divném místě. Venku to vypadalo, jako kdyby jsem byla v moři. Ale jak můžu být v moři i v díře vzároveň? To se nedá. Ale v tomhle nemožným světě je možné fakt asi všechno. Nechápala jsem. Ani jsem nechtěla. Kolem mně rostli kytky. Vážně divné. Snažila jsem se dostat nahoru, aby jsem zjistila, kde jsem. Pamatuji si jenom, že jsem byla udupaná slony. Už jsem byla v půlce, když jsem si odřela laket. Au. No snažila jsem se dál.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Ještě divnější to bylo, když jsem byla nahoru. No ne nadlouho. Ihned jsem se zřítila naspět - jenom jiným směrem. Do vody. Voda nebyla studená, ale ani horká. Byla příjemná. Ale..připadala mi jakoby suchá. Heh, jsem šílená. Zešílela jsem tady. Hrůza..chci jít ven z vody! Proto jsem se zase začala pokoušet dostat se ven. A dařilo se mi to.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Když jsem vyjela ven, moje trvezní se mi potvrdilo. Jsem šílená. Na "zemi" byly různé zemi. Od trávy, vody, betonu a hlíny až po písek. Nevěřila jsem vlastním očím. Stála jsem tam a zírala. Překročila jsem. Možná že to je..voda - budu ve vodě. Tráva, budu v lese. Písek, budu na pláži. Beton, budu v civilizaci..nemusela jsem si vybírat. Civilizace! Skočila jsem na ni. Najednou jsem vážně slyšela hlasy.."Dobré ráno, K-11." ozval se odnikud starší, stařostlivý hlas.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Probudila jsem se. Cože?! Jak se můžu probudit? "Vítejte zpátky v našem světě." ozvalo se zas. Udivila jsem se. "Kdo jsi?!" vystrašeně jsem se optala. Odpověď se mi dostala hned. "To by jsme neměli říkat ale..nevadí. Ať se tu cítíš, jako doma. Jsem tvůj osobný průvodce, tvůj doktor." Nechápala jsem. Vždyť jsem byla v divočině ne? Proboha, to je hrozně divné..a šílené. "Nic nechápu.." ustrašeně jsem řekla. "Kde začnu. Tak. Všechno co jsi doposud slyšela, viděla, cítila..všechno byl sen." chytila jsem se za srdce. COŽE?! Nevěřím tomu. To je blbost. Hovadina. Není to pravda. "A-ale, já mám svůj život! Mám práci v New Yorku! A teď jsem byla v obrovském lese!" no on mi jenom stručně řekl. "Ne, to byl klam. Tedy, sen.." Ale, p-proč? "Co byly..ty podivné země?" měla jsem tolik otázek.."To děláme všem pacientům, když je léčba hotová." Nic z toho jsem nepochopila. Jaká léčba? Já jsem pacient? Nejsem jediná? "Cože? Jaká léčba?" odpověděl -"Vy jste vlastně mrtvá. Tedy, alespoň váš mozek byl. My vás navodíme do umělého snu, kde si vytvoříte svůj život. A odkdy jste "zaspala" mozek se zotavuje. Bohužel, málem jste se probudila, proto jsme vás musely uvést do dalšího umělého snu. Proto ten pravěk. Omlouváme se. Ale kdyby jste se probudila, byla by ste postižená." musela jsem těžce dýchat, protože jsem se skoro udusila.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
"Já tomu nevěřím. Jak to mohl být jenom sen? To nemohl být sen." Pořád jsem zírala do svého odrazu v zrcadle. Všechno bylo jiné..i já. Ale byla jsem to vůbec já? To nevím..
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
By Delliane :P

Překvapeni? :D
Volná dizkuse...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Digis - Webmáááástr..xD Digis - Webmáááástr..xD | Web | 31. července 2010 v 22:43 | Reagovat

Moc..:D
Omlouvám se ,že jsem celý komiks-den pokazila..:-(

2 Apod27 Apod27 | Web | 31. července 2010 v 23:11 | Reagovat

Ano,ano,ano x100:D
Moc moc se ti to povedlo...:)

3 Lowiska Lowiska | Web | 1. srpna 2010 v 22:35 | Reagovat

Mě se líbí hlavně ty originální popisky fotek, co děláš, i když k té poslední jsi na to zapoměla :D:D Jinak, těžko říct, jestli to byl sen... hej fakt nevím! Zmátl mě poslední odstavec :-P :-D

4 Delliane - Webmasterka :D Delliane - Webmasterka :D | 2. srpna 2010 v 14:04 | Reagovat

[3]: Jo, ten poslední odstavec měl být zmatený :D..vždyť, kdo by nebyl zmatený..xD

5 Pejsaneb Pejsaneb | Web | 4. prosince 2010 v 11:42 | Reagovat

Úžasné !! chci další :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač