Paranormal 17.díl

31. července 2010 v 15:00 | LM TEAM | Delliane |  Paranormal
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Titulek: Návštěvy nepřijímáme!
Počet fotek: 6 (no, snad vám to nevadí :D)
Napětí: střední, ke konci
Spokojenost autora: 75% fotky, 92% děj
Kec k dílu: Omlouvám se za nekvalitu fotek - ale neměla jsem nervy. Víte jak je těžké fotit se 7 simíkama tak, aby se nepohnuli, nekecali, nedělali blbosti? :D


it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Ještě před vstupem jsem měla pochybnosti. Přeci by Bůh měl napsáno na svém "domě" adresu s kačenkou? No alespoň příště nezabloudíme. Ale byl tu problém - jak mám vejít se svými křídly do vnitř? "Projdi bokem, Helleine." co-to-bylo? No, skusím to. Projela jsem, paráda! Když jsem konečně vevnitř..no víte, Boha si představíte asi jako 50 000 letého dědečka s paličkou, který ví o vás absolutně všechno. Ale teď dostanete šok. Jako já. Jako normálně jsem vjela dovnitř. Spíš nenormálně, ale to je jedno..no a víte KDO ta byl? Samozrejmě že Bůh, ale ne lecjaký! Proboha, vždyť on vypadal jako kdyby chtěl jít na nějakou Disco Párty!! "Eh, Helen? Jdeš si sednout nebo ne?" přemluvil. Obklopovaly ho..dámy. Andělské. Obšmítaly se kolem něho. Nejsem náhodou v pekle, než v nebi?
(Pusťte si písničku v menu - It´s on!)
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
A co bylo ještě zajímavější, hrála tu hudba. Myslíte si že Mozart nebo tak? OMYL. Hrála tu písnička It´s on, přesně jako na večírku. Gabrielle se už nacpala dovnitř, kde si začala potichu spívat. "Show me, show me, show me..it´s on!" Jasně, bylo to slyšet pro všechny. "Myslím že to už stačí, Lione. Vypni to." Následně hudba přestala a Bůh se víc uvelebil na židli. "Posaďte se." Gabriell byla natolik unesená Bohem, až si odmítla sednout. Tak jsme se posadily my, Phil a já. Tak jsme seděly a koukaly do blba. Najednou Bůh promluvil. "No víte, být Bohem je moc povinností. Každý den koukat na ty lidi, co dělají, posílat na ně anděly..otrava. Tak, tohle je Psyché." Bůh se koukl na anděla s blond vlasy. Ta se uklonila. "Mně se nemusíš ukloňovat." řekl Phil. Helen protočila oči v sloup. "To nebylo na tebe Phile." A tak dál tam byly. "A tohle je Gardenis. Pečuje o rostliny." následně se Bůh koukl na tu s vlasy jako sníh. Byly bílé, ale přesto blond. Nevím jaký byl rozdíl v těch dvou, ale myslím že to bylo ve vlasech. "Psyché, Gardenis, minutku prosím." Poté andělé zmizely.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
"Eeh, skoro jsem zapoměl na zakopanýho psa. Tak..v poslední době se v Ráji dějou divné věci." Najednou se Phil ozval. "To mi neříkej.." rychle jsem se vražedně na něho koukla. Hned byl zticha. Tak to má být :). "No..proniklo sem zlo. Myslíme si, že chce Ráj chce zničit, nebo ovládnout jeho obyvatele. Vrátaně duší, tedy andělů. A ještě tady byla jedna podivná černovlasá holka." Všichni přikyvovali, ale na poslední větu se zaskočily. Černovlasá holka?! Vždyť to je ta..s rozmázlou řasenkou! Uuu, začíná to být zajímavé..
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Nervozně jsme se na sebe s Philem koukly. Ona říkala něco, že jsem její rodiče. Říct nebo neříct? Ajajaj, to je problém. No, radši to řekneme.."A pane..ona ta černovlasá holka u nás byla..a říkala, že jsme její rodiče, jenže to je absurdní." Musela jsem to říct pomalu, aby jsem nepopletla ani jedno slovo. Nejhorší na tom bylo, že zlo je tady, tu někde, a možno poslouchá!! "Hmm..asi vím. Ale to vám říct nemůžu." No páni, i Bůh má tajemství! On se ušklíbl, ale poté udělal neutrální tvář. Názor. Berte to jak chcete. Ale já jsem nervózní! Bojím se! Dyť vím, jak to minule dopadlo.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Dokonce jsem byla tak nervózní, že jsem si začala okusovat nehty! Pro pána, já jsem nejspíš blázen nebo co! "A-a co když zaútočí?" tiše jsem se optala. Bůh si otřel vousy a vypadalo to, že přemýšlí. Po chvilce řekl. "No. Zatím nevím, ale je jisté, že se budeme muset připravovat na útok. I obranu. Budete se muset učit celkem dost věcí. Hlavně ty, Helleine." Celou dobu mi vrtalo hlavou, proč mi říka Heleine?! "Pane, proč mi říkáte Heleine?" Bůh se udivil. "A to není tvé jméno? Alespoň tě mám tak zapsanou. Helleine Reffrieová. Zapsaná v dušedexu." Oni mají dušedex? No páni, oni jsou jako divná sekta. Brr, ale pořád mám divný pocit.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Najednou se ozvalo něco jako zemetřesení..rychle jsem se otočila. Aaa, vždyť to jsou ty světla kterými jsem zabila exekutora! "Už je to tady.." poznamenal Bůh. Gabriel nevnímala a proto zakřičela. "Návštěvy nepřijímáme!" Ale to jenom taková návštěva nebyla. Ale naše zlostné zlo, vniklo zase do Ráje. No uh, to budu nejspíš vprostřed boje..
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
By Delliane :P
Vážně to bylo zlo?
Budou bojovat?
Co říkáte na Boha? :D
Snad se vám to líbí - :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Apod27 Apod27 | Web | 31. července 2010 v 16:22 | Reagovat

Asi jo.
Né,zdrhnou :D
Je best :D

2 Digis - Webmáááástr..xD Digis - Webmáááástr..xD | Web | 31. července 2010 v 17:10 | Reagovat

Ne..:D
Schovají se a ostatní už cvičení andělé je budou narychlo učit bojovat.. :-D
Super týpek a pařmeen..:D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač