Rozhodnutí - úvod

17. července 2010 v 12:27 | LM TEAM | Apod27 |  Rozhodnutí
úvodnka 1
Vítejte u nového komiksu Rozhodnutí ... :D
Klikni na celý článek


1
Toto je Kristýna. Kdysi žila na farmě s otcem a jejími dvěma sestrami.  Později si uvědomila že má navíc odstěhovala se od rodiny a jela do Twinbrook.  Zde začala pracovat jako Obchodní Manažerka. Kde taky poznala Jana. Když kupoval ropnou plochu. Byla to  láska na první pohled. Po dvou měsících se vzali. Ale dosut nemají děti. Protože je Jan nesnáší. Kristýna je ale hrozně miluje. Taky má ráda přírodu. Lidi kolem sebe a je vegetariánka což Jan nesnáší.
2
Tento sexy sympatický mladík je Jan. Jan pochází z bohaté rodiny. Pracuje jako podnikatel všeho druhu. Podniká třeba v Továrnách, Obchodech atd. s Kristýnou se poznali v dvou mini váží. Při obchodní schůzi kdy kupoval pro svého otce k narozeninám ropnou plochu. S Kristýnou sou úplně rozdílní. Nemá rád děti, Přírodu, Jí jenom maso a je Workoholik. Jan má bratra Zdeňka který je taky od něho odlišný.
3
Toto je Zdeněk. Je to bratr od Jana. na-rozdíl od svojí rodiny je úplně odlišný. Miluje přírodu, je vegetarián, má rád děti a je beznadějný romantik. Ale však u policie je velmi známí. Ne tomu že by kradl a tak. Je to vlastně celé na opak on napadá zlé lidi za to jak ubližujou zvířatům. Je to prostě velký aktivista. Je velmi citliví tak všechno co dělá tak dělá srdcem.
4
Toto je byt kde Bydlí Jan a Kristýna. Je to moderní a luxusní což je Janovi líbí. Kristýna se ze začátku nemohla spřátelit s tímto domem. Ale čas plynoul a postupně jsi zvykla. Ikdyž to vypadá jako velký byt moc velký teda není. Je to tak pro dva milence či manželé.

love-mysims2
1. Jak se vám líbily postavy?
2.Těšíte se na první díl?


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Digis  - Velký vítr alis malý webmaster..:D Digis - Velký vítr alis malý webmaster..:D | Web | 17. července 2010 v 12:48 | Reagovat

Super..:D
Jo..:D Kdy bude? :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač