Waterboowl - 4.díl

31. července 2010 v 9:00 | LM TEAM | Delliane |  Waterboowl
Víte jak jsem se rozhodla? Komix bude jenom o Rakeťácích ;) tak čtěte.
love-mysims2

love-mysims2
"Moje krásné malovátka!! Já je zabiju!! Oni si myslí, že si jenom tak můžou prohrabávat věci cizího člověka?! Aaa! Zabiju je!!" Jessie ne moc s dobrou náladou začla vřískat na všechno kolem sebe. "Eh, Jessie klid. Taky nejsem rád, že mi vylili mé esspreso, ale nevřískám tu jak..nějaké individum." James se překvapeně zadíval na Meowtha. "Ty piješ esspreso?" Meowth se hrdě ušklíbl a kývl hlavou. "Neruším?! Ráda by jsem dala do kupy mé oblečení a můj make-up!!" Meowth i James se s absolutním nezájmem koukli na Jessie a dál se bavili. No Jessie začla vysílat vražedné pohledy. "No jo, už du." Meowth packou zvedl rtěnku a hodil ji do malého kufříku. "Tak já jdu surfováát!" James vzal surfové prkno, a rychle začl pochodovat - směr dveře. "Ne Jamesíku, ty tu pěkně zůstaneš, nebudeš kecat, a pomůžeš nám!" James otočil oči ve sloup, ale nakonec pomohl. Krásně. Sebral půlku make-upu, a hodil do zmíněného kufříku. Naštěstí jsi to Jessie nevšimla. Najednou se ozvalo hlasné "KŘUP!!" Jessie se polekaně posunula o dva metry dozadu a ještě víc vylekaně koukla na zdroj toho křupavého zvuku. "Moje nejlepší tužka na oči!!" po chvilce Jessie vystřídala všechny farby duhy, ale nakonec zvítězila bledě zelená. Jessie se sesunula na zem.
it´s on - love-mysims2 - YEY! :P

"Co-já-budu-dělat?" Nejspíš se to blížilo k záchvatu smíchu (U Jamese a spol.) anebo břečení (U Jessie). Jessie se začala prohrabávat ve své šikovné tašce na zádech. Vytáhla polovičně vypitou Whissky a vyprázdnila její obsah. "Ale Jess, přeci..héééj!! Nevypij too!! Tss!" James se uraženě odsunul. Mezitím zakopl o kočku, která olizovala rohožku s vylitým esspresem. "AAAAAA!" Poté bylo slyšet jenom BUM, mňauuuu, a to ostatní ani vědet nemusíte. "Musel si tam být?! Proč nedáváš pozor?! Vidíš?! Vidíííš jakou mám bouli?!!!" James a Meowth právě konverzovali krásným spůsobem. "Bolí mně z vás hlava, víte to? Za chvilku budu mít z toho akné!" James se kouknul na Meowtha a opačně. Vědeli, že teď mají problém, takže by měly být radši zticha. Jessie se pomalu zvedla a přesunula na vedlejší židličku.
it´s on - love-mysims2 - YEH! :P
Když Meowth spatřil zrcadlo, jako by zapoměl na všechen svět. "Tobě stačí k štěstí táák málo.." poznamenala Jessie. Opřená o svoji ruku koukala na ten nepořádek a pořád vzdychala. "A tobě stačí k štěstí táák daleko..," napodobnil ji James. "..až si myslím, že by jsme měli odtud vypadnout. Víte, možná nás tu sledují, a poslouchají.." Následně James trhnul hlavou, a jako mimozemšťan ze země Debilů začl prohledávat místnost. "Mňáááu! Nech mně!! Tss! Ti to vrátím!!" Křičel Meowth na zrcadlo. Věrte nebo ne, on mu to opravdu vrátil. Dvojnásobně. A protože to bylo zrcadlo, a to Meowth netušil..zrcadlo utrpělo pořádnou strátu - eeh, jednoduše řečeno - rozbilo se. To probudilo Jamese. "Tyy..pakouši! Dostali jsme ho od šéfaaa!! Ty seš nejspíš FAKT trochu kočkovní pako, že jo?!" Meowth odrfknul a přitoulal se k Jessie. Ignoroval ho. "Ty MNĚ ignoruješ? Ne, nechám tě. Je mi to JEDNOOO!" James poslední slovo pořádně vykřiknul. Takže ho slyšela i Jessie. "Tobě je jedno co mi jee? Ty pakové mi zničili..všechno!!"
královna Ubřečenka se ozvala.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
"Co já budu dě-dělat? J-já přece..ne-nemůžu přežít, bez m-mích věcí!" V Meowthovi se objevil soucit - a proto se připlížil k Jessie a skočil jí na stehno. Nejspíš Jess začalo hrabat, protože dělala obloučky ve vzduchu. Seděla na židličce, a koukala do blba. "Víš co budeš dělat Jessinko? UPRATOVAT, protože já tu nechci sedět, a zabíjet se na tom." Oprava - Meowth soucitní nikdy nebyl. "He?" ozval se tichý hlásek někde z koutku místnosti. Byl to James. "Eh?" odpověděla mu Jessie. "Uh? Eeheheh?" Přidal se k inteligentnímu rozhovoru Meowth. James hned začl kývat hlavou s náznakem "NE". Překlad - James - Ona? Jessie - Já? Meowth - Ano ona. Snad to chceš upratovat ty? -. "Já jdu. Tohle není moje společnost." Na poslední dvě věty Meowth odpochodoval, ale zastavil ho James. Jessie furt hrabalo. Zdalo se, že dokonce ještě víc, jako před pár minutama.
it´s on - love-mysims2 - YEH :P
Nakonec James tiše sebral koště, a rychlostí světla "odletěl" jako dívka na koštěti k Jessie. Pomalu jí ho vložil mezi ruce a koukal na ni. Nejspíš nepochopila co od ní žádá, a proto prudce vstala, upustila koště na zem - mezitím Meowth následkem dostal infarkt - a hrdinsky promluvila. "Stěhujeme se!" James nepochopeně na ni koukal. Poté změnil úšklebek setřásl se. "Tak dobře - je tu zima!!" Meowth nechápavě koukal, do jaké bandy bláznů se dostal. "No já tu sám nebudu - tak du s vámi. Ale kde se chcete stahovat?" Moudřá otázka. Jessie se zamyslela, a už-už to vypadalo že ví..."Nevím." Meowth provrátil oči v sloup, přicapkal k dvojici, napodobnil jedničku a šéfa. James i Jessie nic nechápali. "Základna! Naše první!" Najednou oba dva pochopili. Oči se jim rozzářili, až vytvořily reflektory a Meowtha na chvilku ozářily svým jasem. "Aháááá! Tak deme!" Když se všichni pochopily - a pobalily, odjeli prvním koštětem na svou první základnu.
PO HODINĚ - NA ZÁKLADNĚit´s on - love-mysims2 - YEH :P
"Nic tu není." Poznamenala Jessie v polostartovní pozici. "Ale jak že není? Je tu krbeček, krásný kouteček pro mně..tým židliček.." Meowth kontroloval zbytek mírně zchátralé místnosti. Byla téměř prázdná - zůstaly tu jenom ty židle, krb, rohožka, polštáře pro Meowtha, krýtko pro Meowtha, kufry - ale ty donesly teď - a..víc nic. Alespoň v té místnosti. "Meowthe, ale co my? Jak máme žít MY?!! Nemysli jenom na sebe, to je moje motto." řekl James hrdě. "Jdi kouknout, v jakém stavu jsou ty židle." přerušila jo Jessie. Nejspíš jsi chtěla sednout - jenomže, nejspíš na WC, protože začala napodobnovot Madonnu v songu Jump.
it´s on - love-mysims2 -YEH :P
"Vypadají být v pohodě." odpověděl Meowth. James si nejspíš Jessie všimnul a poznamenal. "No víš, já si pamatuji, že tu záchod byl. Třeba tu někde je. Hledej." No jo, bylo to jako rozkaz pro psa, ale Jessie se nesmírně potěšila. Nechtěla čůrat venku. James zase napodobnil Noeho a jako svatý ukázal na dvěře. Taky se vydal tam, ale do vedlejších dvěří. Když Jessie urychleně otevřela dvěře od údajního WC, její pusa padla až někde k dinosauřům..
POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ
Dizkuse:
Co uviděla?
Zabydlí se v novém "domu"?
Co se asi stane v dalším díle? :D

(Samozřejmě se budou hádat, to jo xD)
Taak, snad se vám to líbilo :). A dobré ráno přeji :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Digis - Webmáááástr..xD Digis - Webmáááástr..xD | Web | 31. července 2010 v 15:09 | Reagovat

- Šéfa jak vykonává potřebu? :D
- Jo..:D
- Šéf odstřelí Jessie na Mars..xDD

2 Apod27 Apod27 | Web | 31. července 2010 v 16:17 | Reagovat

Mapu pokladu? :D
Asi ano :D
pojedou na ostrov :D

3 not not | 9. srpna 2010 v 22:53 | Reagovat

Dobrý,těším se na další díl :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač