Mysterious [5] Upíral na mně ledový pohled bez známky citu..

21. září 2010 v 15:30 | LM TEAM | Digis |  Mysterious
love-mysims2

love-mysims2
Nevím proč, ale cítil jsem na mně něčí pohled. Taky nevím jestli se mi to zdálo, ale když jsem otevřel oči uslyšel jsem zavírající se dveře. Nechal jsem to být a dál jsem se převaloval v posteli. Peřiny byli na dotek příjemné a voněly. "Aach.." vzdychl jsem a koukal z okna. Bylo 8:54..Rychle jsem se vyhrabal z peřiny a zívl jsem si a protáhnul se. Sehnul jsem se pro oblečení, které bylo na židli, přesně tak jak jsem ho tam včera dal. Zamířil jsem do koupelny. Bohužel paměť mi stále stávkuje, takže mně ani nenapadlo, že tam může někdo být. Spokojeně jsem otevřel dveře a napolo si sundal kalhoty.
love-mysims2
"Aaaaa!" zaječel jsem když mi došlo ,že stojím svlečený před Yoshiakim "Ku*wa! Ty idiote, teď jsem tu já!" zahřměl Yoshiaki zakryl si oči a hodil po mně plastovou lahev se šampónem. Skočil jsem do kalhot a společně se šampónem a oblečením jsem se rudý pakoval z koupelny. Sklouzl jsem po zdi na studené prkna dřevěné podlahy a mírně bouchal hlavou do zdi. Po chvíli mně v tom vyrušilo otevření dveří. Okamžitě jsem se postavil, zčervenal a zakoktal se, když jsem uviděl Yoshiakiho který si mně měří pohledem.
love-mysims2
"Já-já promiň nevěděl jsem, že tam jsi a-a..Tady ee.. Ten šampón." podal jsem mu ho. Vzal ho a ukázal jím na mně. "Než vstoupíš a okamžitě se svlečeš..Ujisti se, že tam nikdo není!" poučil mně naštvaně a vrátil šampón zpátky na svoje místo. Přikývl jsem a ustoupil mu z cesty. Ještě jsem se za ním podíval jak zmizel ve svém pokoji a vyklepaně šel do koupelny.
love-mysims2
Potom co jsem se osprchoval, jsem se nasoukal do oblečení a trochu si vyfénoval vlasy. Když jsem skončil v kuchyni od pultu se už na mně usmívala Ino. "Nazdárek." usmála se na mně a dál se věnovala snídani. "Ahoj.. Nechceš s něčím pomoct?" oplatil jsem jí usměv. "Ne, jsou to jen lupínky s mlíkem.." zasmála se a naznačila mi ať se posadím. Dala misky na stůl a zavolala Yoshiakiho. Sednul si a já bych se nejradši hanbou propadl.
digis-twilight
"Itadakimasu." řekli současně a pustili se do jídla. Trochu bezradně jsem koukal na Ino a doufal jsem, že mi prozradí cože to právě řekli.."To je japonsky "Dobrou chuť".." usmála se, když si všimla mého výrazu. Vděčně jsem se na ni usmál a začal jíst. Dojedli jsme a já pomáhal Ino s nádobím. Zpakoval jsem se do pokoje a skrčil jsem se v tom nejzašším koutě v pokoji. Objal jsem si kolena a zíral do blba. Když..Nevím jak to říct. Já jsem se asi opravdu.... Zamiloval do chlapa. Jsem na kluky.."Proč musím být vždy jiný sakra?!" zašeptal jsem naštvaně a kopl jsem do křesla.Na tváři jsem ucítil slzu.
love-mysims2
Dál jsem bezmocně hleděl z okna, dokud mně nevyrušil Inin hlas. "Hiro?" ozvalo se z chodby. "Ano?" odpověděl jsem. "Pojď sem prosím." vstal jsem a šel za ní. Zrovna si obouvala boty když jsem za ní došel. "Ty někam jdeš?" zamumlal jsem. "Jo, musím si něco vyřídit. Chtěla jsem tě o něco poprosit. Zašel bys prosím tě nakoupit? A přitom by sis mohl koupit něco na sebe protože Yoshiaki nerad půjčuje věci.." zasmála se. "Samozřejmě by s tebou zajel nechci aby ses nám ztratil ve městě.." "Yoshiaki?" zeptal jsem se zmučeně. "Nemáš ho rád? Já vím, je..Věčně podrážděný a tak..Promiň mi za něj, on..Nemůže za to víš.." zašeptala smutně. "Co se stalo?" neudržel jsem se.
love-mysims2
"Promiň, ale...Jestli to chceš vědět přijď za mnou večer do pokoje jasný?" naklonila se a zašeptala jak nejtiššeji mohla. "D-dobře.." udiveně jsem zamumlal. "To je to tak tajné?" prolétlo mi hlavou. "No, takže teda půjdeš s Yoshiakim nakupovat?" zeptala se nahlas. "Jo, půjdu.." měřil jsem si ji pohledem, chovala se vážně divně. "Dobře, tak tady máš peněženku a klíče od auta, ty klíče dej Yoshiakimu." "To je mi jasný, neumím řídit.." stále jsem se pokoušel zjistit proč se tak divně chová. "Dobře já už jdu. Pa a kup si něco hezkého..." usmála se a odešla. Rozpačitě jsem se ploužil k Yoshiakiho pokoji.
love-mysims2
Zaklepal jsem (což mi moc nešlo když měli dveře dveře tvořené z větší části z rýžového papíru) jenže nic. Pokoušel jsem se něco zahlédnout přes tenký papír, ale nic jsem neviděl. Nechtěl jsem tam jen tak postávat protože mohl klidně spát nebo tak něco. Takže jsem to risknul a vstoupil. "Yoshiaki?" zašeptal jsem. Měl nádherný pokoj, sladěný v tmavších barvách, dokonale uklizený. Všiml jsem si skleněných, pootevřených dveří ktteré vedly na zahradu nebo kam. Popošel jsem k nim a uviděl nádhernou zahrádku nejspíš japonského stylu. Ležel tam opřený o kamennou lavičku četl nějakou knihu a větřík si pohrával s jeho vlasy.
love-mysims2
Stál jsem tam, opíral se o dveře, vnímal ten dokonalý klid a díval se do Yoshiakiho tváře. Zčistajasna zafoukal jemný větřík a já se podíval k nebi, kde přeletělo několik uschlých listů stromů. Podíval jsem se zpět na Yoshiakiho. Zvedl pohled od knihy ke mně. Upíral na mně ledový pohled bez známky citu. "Co tu chceš?" zašeptal přes šumění listů. "Já-já.." zakoktal jsem se. "Ptal jsem se.." v mžiku byl u mně. "Co tu chceš?!" chytil mně za triko a ukázal mi pěst. Polkl jsem a nevydal ze sebe ani hlásku. Zavřel jsem oči a čekal až mně praští.

  • Opravdu ho praští?
  • Co se stane večer v pokoji Ino? Opravdu tam Hiro/Will půjde?
  • Co se stalo Yoshiakimu, že je tak nepříjemný?
  • Líbí se vám komix?
  • Volná diskuze..:)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jestly si četl/a tento díl tak Klikni!

Klik 100% (43)

Komentáře

1 :-D :-D | 21. září 2010 v 15:59 | Reagovat

Ty tiež už si tu? A prichystáš aj hysterku a uchyla? :-D

2 Digis - Webmisska..? :D Digis - Webmisska..? :D | Web | 21. září 2010 v 16:09 | Reagovat

11. díl nemám dofocený, takže pokud by díl chtělo víc lidí mohla bych to ještě dnes dofotit..:)

3 jojomix jojomix | Web | 21. září 2010 v 16:54 | Reagovat

Joooo, mysl. docela dobrej. A ten delší no co? I já bych chcel nejakej jeste dnes a je jedno akej. Len jeste dneska....-...

4 clopka - joy clopka - joy | 21. září 2010 v 17:11 | Reagovat

Aj ja chcem ten komiks. Zbožňujem ten vtipný komiks a nepremeškám žiadny diel. Aj ja chcem aby si ho pridala.......prosím, prosím, prosím.............................. :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D  :D

5 Lowiska Lowiska | Web | 21. září 2010 v 17:58 | Reagovat

Ta fotka, jak natahuje ruku s klíčemi, je úlně skvělááá!!
Nepraští, půjde, netuším, ano 8-)

6 Mrs.Lepidlo Mrs.Lepidlo | Web | 19. listopadu 2010 v 16:14 | Reagovat

Néé :D
Myslím,že půjde...
Hmm..Nic mě nenapadá ..
Jj :)
Máš dobrý komixy .. :) Ale hysterka a úchyl je lepšíí :DD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač