Rommate - 7.díl Na rychlo pryč.

9. září 2010 v 21:17 | LM TEAM | Apod27 |  Rommate
úvodní fotka 3
Klikni na celý článek

1
,,Hannah, Zaca odvezli včera večer do nemocnice a je teď v koumatu!" ,,A jak se to všechno stalo? ,, ,,No já byla na nákupech s tou kámoškou a pak mi zavolal že mám přijít do rádia." ,,No a když už jsem tam přišla tak ležel na zemi s kulkou v těle." A pak tam něco zapípalo a ozvalo se ,,konec hovoru!" ,,Možnost zavolat znovu až zítra!" Tak jsem zavěsila a hledala jsem osobu které by mi mohla pomoc. a hnedka stála přímo zamnou.
2
,,Bene prosím tě ty už jsi od sud 10 utekl, jak se odtud dá utéct?" ,,No víš já bych ti to řekl jenže...." ,,Něco chceš jestli to mu rozumím." ,,Bingo popelko!" ,,Neříkej mi popelko, no tak dobrá co chceš?" ,,No s vámi bydlet." ,,No uvidím co s tím zmužu, tak kdy utečeme?" ,,Přijdu za vámi v 10 hodin večer." Buď už zabalená!" ,,Ok!" Tak jsem honem utíkala nahoru do pokoje a ...
3
nečekala jsem že mě někdo načapá. Tak že jsem se tak hrozně lekla. A Isy se jenom smála já jsme v té době myslela že jí snad zabiji! ,,Hannah co pak to tam děláš?" ,,Isy balím!" ,,Co ty balíš?" ,,A můžu s tebou prosím prosím."  ,,No jo ale pak za tebe nezodpovídám kdyby nás chytli!" ,,Jo jo." Tak jsme se obje začali balit.

V 10 hodin večer...
4
Už se blížila 10 hodina a už někdo klepal na dveře ,, ťuk ťuk!" ,,Kdo je?" ,,Fc fcb fc simík ole!" 
otevřela jsem dveře a za nima byl Ben tak vešel do vnitř. Chvilku jsme tam čekali a povídali si jak dlouho budeme čekat na nástupišti pak jsme šli pomalu po shcodech dolu k hlavním dveřím.
5
Ben je pomalu odemykal a já jsem na Izy hukla ,,Iz myslíš že mu mužem vařit? " ,,Já si myslím že jo."  ,,Hele holky já jsme pořád tady!" a najednou to buchlo. A byli jsme volní. Utíkali jsme honem na vlak. Měli jsme tokový ten ve kterým si můžete lehnout. byli jsme na místě celkem rychle asi 3 hodinky cesty tak že o půl noci jsme už bili v nemocnici.
6
Když jsme přišli do nemocnice první co jsem uslyšela bylo ,,Hannah!" rozhlédla jsme ser a viděla jsem Kelly. Rozběhla jsme se a obejmula jsem ji. ,,Tak co jak to vypadá?" ,,Zatím nic moc nevím jenom to že kulka minula srdce!",,Uff." ,,A co ty jak se máš a co jsou zač ti pobudové?" ,,No no tak že jsem utekla a že mě budou hledat celkem dobrý no a ti dva ty jsem potřebovala k útěku." ale hnedka co jsem to dořekla ta přišlo slovo ,,Ehmm."
8
Otočila jsem se a tam stála v dokonale nefalšované naštvané poze doktorka. ,,Tak že mám pro vás předčasné výsledky." ,,Zatím je v koumatu ale je tu riziko...."

love-mysims2
1.Jaké riziko?
2.Jaký bude Ben spolubydlící? 
3.Bude je hledat policie?

PS: Omlouvám se ale dílek je trošku krátký.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Digis - Webmiss Digis - Webmiss | Web | 12. září 2010 v 13:07 | Reagovat

1. Že umře?
2. Perverzáák..:DD
3. Bude určitě..
Krátký? Mně se nezdál krátký..:D

2 Lowiska Lowiska | Web | 14. září 2010 v 13:54 | Reagovat

1.Jaké riziko?// Trvalého poškození??
2.Jaký bude Ben spolubydlící?// Určitě nebude úplně "normální" :D:D
3.Bude je hledat policie?// Stopro

3 Lowiska Lowiska | Web | 14. září 2010 v 13:54 | Reagovat

Spam :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač