25.díl - Loučení

24. prosince 2010 v 12:00 | LM TEAM | Digis |  Cool Girl
love-mysims2
Enjoy it..:)

love-mysims2
"Ujuj.." zavrávorala jsem a skončila na zemi. Plazila jsem se ke vchodu do domu. "Ups..Vždyť já :škyt: nemám klíče." debilně jsem se zasmála. "Haló, je někdo domaa?" zakřičela jsem k oknu z ložnice mámy. Po chvíli se za oknem se rozsvítilo světlo a něco se za ním mihlo. Marně jsem se chtěla postavit, ale nakonec jsem zase přistála v máminých růžích.
love-mysims2
"Panebože, Taylor!" zašeptala máma a šla mi pomoct z růží. "Jau.." zaskučela jsem když jsem si z ruky vyndávala trn. Podepřela mně a odvedla rovnou do mojí postele. Posadila mně na ni a sundala mi čepici. Pomohla mi převléct se do pyžama a já, už jen spala jako zabitá.
love-mysims2
"Tay, Taylor!" volal na mně někdo. "Nech mně spát.." zachroptěla jsem do polštáře. "Vstávej!" zatřásl se mnou někdo. "Nevidíš že je mi blbě k sakru?!" zaječela jsem na osobu. Daná osoba si toho nevšímala a dokopala mně do koupelny. "Dej si sprchu, ta tě probere." řekla a zavřela za sebou dveře. Dala jsem si sprchu, umyla jsem si vlasy a šla si vyčistit zuby. "Bože, vypadám hrozně.." zanaříkala jsem a opláchla si obličej studenou vodou.Protože ze mně sprcha nesmyla nesnesitelnou kocovinu a třeštění hlavy šla jsem se podívat po nějakých tabletkách. Ploužila jsem se po schodech dolů do kuchyně.
love-mysims2
"Mamii.." zaskučela jsem a opřela se o kuchyňský pultík. "Co tě to proboha napadlo Taylor? Takhle se opít, co kdyby tě zadrželi policajti! Mohla by mi vás sebrat sociálka!" vyčítala mi mamka zatímco myla nádobí. "Promiň, nemáš nějakou tabletku?" zeptala jsem se a pozorovala bublinky. "Jdi se podívat do pracovny.." vzdychla. Odploužila jsem se do pracovny a šla ke skříňce s léky. "Rýma, bolest břicha, bylinkový čaj..Tady to je.." usmála jsem se na krabičku proti bolesti hlavy. Šla jsem s tabletkou do kuchyně kde mi mamka už přichystala sklenici s vodou na zapití. Spolkla jsem tabletku a zapila jsem ji vodou. "Jdi se oblíkat, jinak to nestihnem." naznačila mi ať jdu do pokoje. "Chmm.." zamručela jsem. Vůbec se mi nechtělo k pitomému fotříkovi. Nenávidím ho...
love-mysims2
love-mysims2
Vyšplhala jsem zase po schodech nahoru až do mého království, které budu muset opustit. Vzala jsem si ze stolu už nachystané oblečení a nasoukala jsem se do něho. Rozpustila jsem si vlasy a učesala jsem se. Trochu jsem se zkrášlila a šla dolů. Mamka už taky nachystaná říkala něco Joshovi v pruhovaném pyžamu a županu. Michael ve svém modrém roztomilém (na dotek příjemném..:D) županu se opíral o Joshe a rozespale pokukoval po kuchyni. Připotácela jsem se k Joshovi.
love-mysims2
"Tak, ahoj.." nervózně se ošil. Objala jsem ho. "Ahoj.." vydala jsem ze sebe a přitom jsem stihla zaregistrovat letmý úsměv mamky. Nezapomněla jsem ani na Michaela, pořádně jsem ho objala a dala mu pusu na rozloučenou. "Ahoj, uvidíme se.." usmála jsem se na oba a nastoupila do auta.  Než mi zmizeli z dohledu mávala jsem jim a nakláněla se při tom z okýnka, až jsem málem vypadla..:D  Zarytě jsme mlčeli. Máma se soustředila na jízdu a já smutně koukala na stromy míhající se za okýnkem. "Pozor!" vykřikla jsem najednou.  • Co se stalo?
  • Líbil se vám díl?
  • Opravdu se Tay a její otec shledají?
  • Volná diskuze..:)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti moje komixy a tvorba? (Digis)

Jooo..Mooc!! 48.5% (33)
Ale jo.. 7.4% (5)
Mno viděl/a jsem i lepší.. 5.9% (4)
Ne 38.2% (26)

Komentáře

1 Alice Alice | Web | 1. října 2011 v 17:04 | Reagovat

Promiň nestihnu vyplnit diskuzi, ale je to moc super komix doufám že bude mít pokráčko!!! ta simka je taky prostě boží!!!:) no super komix!! :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama

Oddělovač